Uncategorized @lv

VELUX rudens akcija 2019

Akcijas noteikumi

velux jumta logu rudens akcija 2019
 1. Velux rudens akcijas periods ir no 02.09.-31.10.2019. Kampaņa tiek organizēta tikai Latvijas teritorijā, un tās organizētājs ir SIA VELUX Latvia, turpmāk tekstā VELUX.
 2. Kampaņā var piedalīties gan fiziskās, gan juridiskās personas. Kampaņā nevar piedalīties VELUX darbinieki un sadarbības partneri.
 3. Lai piedalītos kampaņā, iegādājieties būvmateriālu veikalā VELUX Standard Plus vai Premium jumta logus ar kombinēto pieslēgumu EK-, EB-, ET-, EF- un hidro un siltumizolācijas komplektu BDX. Kampaņā
  piedalās šādi jumta logu modeļi: GLL 1061, GLL 1061B, GLU 0061, GLU 0061B, GGL, GGU, GPL, GPU, GDL, GEL, VE-, GIU, GIL, VFE, VIU. VELUX patur tiesības mainīt produktu sarakstu kampanas laikā. Grozītais modeļu saraksts tiks publicēts vietnē www.velux.lv.
 4. Pirkumam jābūt reģistrētam www.velux.lv. Reģistrācija ir derīga tikai tad, ja ir aizpildīta reģistrācijas veidlapa un ir sniegta pirkuma dokumenta kopija. Pirkuma dokumentā skaidri jānorāda pirkuma datums, produktu kodi un nopirkto produktu daudzums.
 5. Pirkums jāreģistrē ne vēlāk kā 22.11.2019. Bet pirkums jāveic akcijas periodā: 02.09.2019 – 31.10.2019.
 6. VELUX neatbild par tehniskām problēmām, kas rodas, reģistrējot pirkumu.
 7. Iesniegtā reģistrācijas veidlapa tiks apstrādāta un pārbaudīta, vai tā atbilst kampaņas noteikumiem. Ja neatbilstības netiks konstatētas, nauda tiks atmaksāta.
 8. Par 2 iegādātiem Velux rudens akcija jumta logiem ar kombinēto pieslēgumu, tiks atmaksāti 100 €.
 9. Par 3 vai vairāk Velux rudens akcija jumta logiem, kas iegādāti ar kombinēto pieslēgumu, tiks atmaksāti 200 €.
 10. Ja tiek nopirkts 1 GDL balkons, naudas atmaksa netiek piemērota. Ja tiek nopirkti 2 GDL balkoni ar kombinēto pieslēgumu, pircējs, aizpildot pieteikuma veidlapu, saņems 200 €.
 11. Ja tiek nopirkts 1 GEL terases sekcija (GEL + VE-), naudas atmaksa netiek piemērota, ja tiek nopirktas 2 terases sekcijas ar kombinēto pieslēgumu, pircējs, aizpildot pieteikuma veidlapu, saņems 200 €.
 12. Pircējs, kurš iegādājies iepriekš minētos produktus, saņems naudas atmaksu savā kontā atkarībā no iegādāto logu daudzuma ar kombinētajiem pieslēgumiem.
 13. Akcijā piedalās visi pircēji, kas iegādājušies iepriekšminētos jumta logu komplektus Latvijas teritorijā un ir apmaksājuši un reģistrējuši pirkumu kampaņas periodā.
 14. Viens pircējs var atgūt maksimālo summu 200 € visā kampaņas periodā.
 15. Maksimālais laiks, kad nauda tiks pārskaitīta uz norādīto pircēja kontu, ir 30 dienas pēc kampaņas beigām.
 16. Vienu pirkuma dokumentu var reģistrēt tikai vienu reizi.
 17. Šo kampaņu nevar summēt ar citām VELUX kampaņām vai atlaidēm.
 18. Visi strīdi tiks risināti līguma veidā vai saskaņā ar Latvijas likumdošanu.
 19. VELUX patur tiesības kampaņas laikā grozīt noteikumus un atsaukt solījumus. Noteikumu grozīšanas un / vai solījuma atsaukšanas gadījumā pircējiem nekāda kompensācija netiks izmaksāta.

Personas datu aizsardzība:
20.1. Pircēja personas datu pārzinis: “VELUX LATVIJA“, SIA, reģ.nr. 40003279195, adrese: Liepājas iela 34, Rīga.
20.2. Personīgajos datos ietilpst pircēja [vārds, kontaktinformācija, informācija par pirkuma dokumentu, bankas konta numurs], cita ar maksājumu saistīta informācija (maksājuma summa utt.). Apstrādes
juridiskais pamats ir līguma izpilde.
20.3. Personas dati tiks glabāti likumā noteiktajā laika posmā.
20.4. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi ir atrodama “VELUX LATVIJA”, SIA paziņojumā par konfidencialitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *