VELUX Standard jumta logi

Velux standard ērti lietojams un drošs jumta logs par ļoti draudzīgu cenu tiem saimniekiem, kuriem svarīga ir funkcionalitāte. Izvēlies klasiski lakoto priedes koka logu vai koka logu ar baltu poliuretāna pārklājumu. Rokturis pieejams vērtnes augšā vai apakšā. Šogad esam uzlabojuši Standard logu skaņas izolāciju, aprīkojuši tos ar ThermoTechnology™ un papildu blīvgumiju, kas nodrošina labāku hermētiskumu, kā arī labāku loga kalpošanu dažādos laika apstākļos.

velux

Velux Standard Plus jumta logi

Standard Plus jumta logi saimniekam, kuram ir svarīga energoefektivitāte un tās sniegtais komforts, kā arī ir vēlme ietaupīt. Jumta logi ir aprīkoti ar divkameru stikla paketi, kas ļauj māju saglabāt siltu arī skarbā ziemā. Šogad Standard Plus klāstā ir pieejami jau četri jumta logu veidi, proti, koka logi ar rokturi augšā un apakšā, kā arī tādi paši poliuretāna logi.

jumta logi velux glu0061

Velux Premium jumta logi

Premium logi sniedz paaugstinātu komfortu un luksusa līmeņa vadības iespējas. Šiem jumta logiem ir ekskluzīvs dizains un vairāki unikāli risinājumi. Tie sniedz vairāk gaismas un svaiga gaisa, kā arī nodrošina energoefektivitāti, drošību un teicamu kvalitāti.

jumta logs balkons velux gdl

Dienas gaisma ir ļoti svarīga ikvienā mājā

Jo vairāk tās ir, jo labāk. Mājā esošo logu nekad nevar būt par daudz. VELUX jumta logus var iebūvēt pa vienam vai logu blokos. Rezultāts ir lielisks. Izvēloties logu daudzumu un to izmērus, iesakām sekot vienkāršam aprēķinam: istabās, kur iedzīvotāji uzturās dienas lielāko daļu, stiklojuma laukuma attiecībai pret grīdas laukumu vajadzētu būt 15%, savukārt telpās, kuras dienas laikā izmanto mazāk, piemēram, guļamistabas, stiklojuma laukums var būt 10% no grīdas laukuma. Svarīgi atcerēties, ka pareizai jumta logu iebūvēšanai attālumam starp spārēm jābūt 6 cm lielākam (3 cm katrā pusē) par loga platumu. Ja konstrukcijā ir nepieciešamas horizontālas izmijas, attālumu starp izmijām ir nosakāms, ņemot vērā ailes apdares izvērsumu.

Aprīko savus jumta logus

VELUX iesaka aprīkot jau iebūvētus jumta logus ar sniega un ledus aizsardzības komplektu, ja klienta mājas jumtu bieži klāj bieza sniega sega un aukstuma periodi mijas ar biežiem atkušņa periodiem. Komplektā ietilpst speciālas blīves un skrūves. Sniega un ledus aizsardzības komplekts ZIS kopā ar trīskāršu stikla paketi nodrošinās nevainojamu jumta loga darbību arī skarbos ziemas apstākļos.

Sākums