Facebook Instagram Twitter Linkedin Pinterest Youtube Draugiem

Jumta logi gaišākai ikdienai

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, zvani un pasūti!

Jumta logi VELUX Standard plus

Jumta logi velux standard plus – ja izvēlēsies šos energoefektīvos logus ar divkameru stikla paketi, aprīkotus ar Thermo Techlology  risinājumu, un visus pārējos nepieciešamos montāžas piederumus, piemēram, siltuma un hidroizolācijas rāmi BDX 2000, jūs izvairīsieties no riska apdraudēt mājas kopējo energoefektivitāti. Aukstajā laikā būs vērojams minimāls siltuma zudums, taču ienākošā saules gaisma būs svarīgs un iespaidīgs enerģijas avots, kas sildīs jūsu māju visa gada garumā un ko var iegūt tikai caur logiem. Velux standard plus logi energoefektivitātes ziņā radīs līdzsvaru starp siltuma zaudēšanu un iegūšanu. Koka logi velux ar caurspīdīgu lakas pārklājumu. Pieejams ar oriģinālu rokturi vērtnes augšpusē. Elegantais rokturis vērtnes augšpusē ir izstrādāts, lai padarītu atvēršanu un aizvēršanu ar vienu rokas tvērienu maksimāli ērtu. Rokturī ir iebūvēta ventilācija, kā arī putekļu un insektu filtrs. Iespējams papildus uzstādīt elektrisko vadību. Logam tagad ir uzlabota stikla pakete, loga energoefektivitāte Uw ir 1,3. Logam ir 10 gadu garantija.

velux jumta logi standard plus

Jumta logi velux –  pareizai, ātrai un drošai iebūvēšanai nepieciešami iebūvēšanas komplekti. Pamata pieslēguma komplektā ietilpst: jumta segumam atbilstošs pieslēgums ar hidro un siltumizolācijas rāmi optimālai energoefektivitātei, kā arī tvaika barjera.

velux eds edw

Cenas velux jumta logu GLL1061 pieslēgumiem:

EDW pieslēgumi tiek izmantoti dakstiņu, metāla dakstiņu, valcprofila klasika jumtiem.

EDS pieslēgumi tiek izmantoti bituma šindeļu un citiem plakaniem jumtiem.

Sākums

Aprīko savus Velux Standard Plus logus

standard plus zaluzijas

Kādēļ izvēlēties VELUX žalūzijas un saulessargus?

  • Žalūzijas, slēģi un saulessargi ir ļoti nozīmīga sastāvdaļa telpas komforta radīšanā, tie ir temperatūras un gaismas kontroles rīki
  • Saulessargi samazina ienākošo karstumu par 75%
  • Žalūzijas nodrošina pilnu vai daļēju aptumšojumu un ļauj kontrolēt ieplūstošo gaismas daudzumu telpā
  • Energoefektīvās žalūzijas samazina ieplūstošā aukstuma apjomu no ārpuses
  • Pick&Click – ļoti ātra un vienkārša uzstādīšana, ko vari veikt pats saviem spēkiem
  • 3 gadu garantija

Izvēlies pareizo jumta loga izmēru!

velux jumta logu izmēri

Dabiskā dienas gaisma ir ļoti svarīga katrā mājā

Jo vairāk tā ir, jo labāk. Mājā esošo jumta logu nekad nevar būt par daudz. Velux jumta logus var iebūvēt pa vienam vai vairāku logu blokos, rezultāts būs lielisks. Izvēloties logu daudzumu un to izmērus, iesakām sekot vienkāršam aprēķinam – telpās kur iedzīvotāji uzturas dienas lielāko daļu, stiklojuma laukuma attiecībai pret grīdas laukumu vajadzētu būt 15%, savukārt telpās kuras dienas laikā izmanto mazāk, piemēram, guļamistabas, stiklojuma laukums var būt 10% no grīdas laukuma.

Produkti

K INDUSTRY SIA

Seko mums Facebook

Seko mums Twitter