Facebook Instagram Twitter Linkedin Pinterest Youtube Draugiem

Jumta logi gaišākai ikdienai

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, zvani un pasūti!

Jumta logi VELUX Standard Plus – rokturis apakšā

VELUX jumta logi Standard Plus ar rokturi vērtnes apakšā un divkameru stikla paketi GGL 1061b. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai Thermo Technology, jumta logam ir būtiski uzlaboti siltumizolācijas rādītāji. Rezultātā jūsu māja būs energoefektīva un ļoti labi saglabās siltumu. Šie velux jumta logi ir aprīkoti ar īpašu blīvējumu pret gaisa caurlaidību. Loga vērtnes apakšā atrodas rokturis, tas dod iespēju to iebūvēt augstākā pozīcijā kā parasti – parasti mājās, kur ir augstas bēniņu sienas. Logam ir divkameru stikla pakete un tas ir energoefektīvs, Uw – 1,1. Tas ir absolūts jaunums tirgū – divkameru stikla paketes jumta logs par ļoti labu cenu! Logam ir 10 gadu garantija.

velux jumta logi standard plus

Velux jumta logiem pareizai, ātrai un drošai iebūvēšanai nepieciešami iebūvēšanas komplekti. Pamata pieslēguma komplektā ietilpst: jumta segumam atbilstošs pieslēgums ar hidro un siltumizolācijas rāmi optimālai energoefektivitātei, kā arī tvaika barjera.

velux eds edw

Cenas velux jumta logu GLL1061b pieslēgumiem:

jumta logi velux pieslegumi

EDW pieslēgumi tiek izmantoti dakstiņu, metāla dakstiņu, valcprofila klasika jumtiem.

EDS pieslēgumi tiek izmantoti bituma šindeļu un citiem plakaniem jumtiem.

Šos jumta logus iesakam saimniekiem, kuriem ir ļoti svarīga energoefektivitāte un tās sniegtās priekšrocības, proti, labi ietaupīt uz apkures rēķiniem. Jumta logi ir aprīkoti ar divkameru stikla paketi, kas ļauj māju saglabāt siltu arī skarbā ziemā. Tagad Standard Plus klāstā ir pieejami jau četri jumta logu veidi. Tie ir standard plus GLL 1061 un 1061b, koka logi ar rokturiem vērtnes augšā vai apakšā. Un to baltie brāļi velux standard plus GLU, kas ir pārklāti ar poliuretānu pieejami tādā pašā komplektācijā, rokturis augšā vai apakšā. Ideāli iederas dizainā telpās ar augstiem griestiem, kas krāsoti baltā krāsā. Jumta logi GLU ir ideāli piemēroti mitrām telpām, kā virtuve vai vannas istaba. Poliuretāna logiem ir 15 gadu garantija, tiem nav nepieciešama praktiski nekāda apkope, tos nekad nevajadzēs pārkrāsot, jo polieretāns ir uzklāts vienlaidus un tam nav savienojuma vietu. Populārākais izmērs šiem logiem ir MK06, 78x118cm. Logus var aprīkot arī ar žalūzijām un citiem aksesuāriem.

Sākums

Produkti

K INDUSTRY SIA

Seko mums Facebook

Seko mums Twitter