Jumta logi gaišākai ikdienai

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, zvani un pasūti!

K INDUSTRY

FAKRO

Kāpēc FAKRO jumta logi ir labāki par citiem?

fakro

FAKRO jumtu logi lieliski iekļaujas bēniņu telpu interjerā. Dažādu konstrukciju logus var izmantot atbilstoši katras telpas vajadzībām. Logus var apvienot grupās, lai panāktu lielāku stiklojuma laukumu. Jau 25 gadus FAKRO, rūpējas par klientu vajadzībām visā pasaulē un piedāvā visaugstākās kvalitātes produktus. Katru gadu ražošanā ieviešot novatoriskus risinājumus, FAKRO ceļ jumta logu kvalitāti un pilnveido funkcionalitāti. Tas tiek darīts, lai katrs klients atrastu sev vispiemērotāko risinājumu, kurš vispilnīgāk atbilstu viņa prasībām.

Energoefektīvas konstrukcijas

Jumta logu FTT U8 Thermo īpašā konstrukcija padara to par visenergoefektīvāko jumta logu pasaulē ar viengabala stikla paketi. Loga siltuma caurlaidības koeficents Uw = 0,58W/m²K. Šie logi vislabāk saglabā siltumu telpās.

Automātiskā ventilācijas vārsta V40P izmantošana FAKRO jumta logos nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu. Ierobežojot ieplūstošā gaisa daudzumu ziemas laikā, automātiskais ventilācijas vārsts palīdz saglabāt telpās komfortu un mājīgumu, kā arī ietaupa līdzekļus telpu apsildīšanai.

fakro uw 58

Vairāk dabiskās dienas gaismas

Mūsu jumtu logi nodrošina pietiekamu telpas apgaismojumu. Loga profilu forma un ventilācijas vārsta novietojums loga kārbas augšdaļā ļauj telpās ieplūst daudz vairāk dabiskās gaismas

Pastiprinātas konstrukcijas logi – TopSafe sistēma

Jumta logiem ir jāgarantē iedzīvotāju drošība un jāaizsargā telpas no nesankcionētas iekļūšanas tajās. Patentētā TopSafe sistēma ievērojami samazina iespēju ielauzties caur jumta logu, kā arī novērš iespēju tam nejauši atvērties, ja uz loga ir uzkāpts, piemēram, jumta apkopes darbu laikā. TopSafe sistēmas galvenās priekšrocības:

 • inovatīva eņģu stiprinājumu konstrukcija;
 • pilnveidots loga roktura mehānisms, kurš garantē drošāku vērtnes noslēgšanu;
 • papildu metāla profils vērtnes apakšējā daļā, kurš nodrošina lielāku aizsardzību pret nesankcionētu loga atvēršanu.

Automātiskais ventilācijas vārsts V40P

Augstu FAKRO jumta loga funkcionalitāti nosaka arī automātiskais ventilācijas vārsts V40P, kurš nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu. Automātiskais ventilācijas vārsts palīdz saglabāt telpās komfortu un mājīgumu, kā arī ietaupa līdzekļus telpu apsildīšanai. Atvērts ventilācijas vārsts ir pasargāts no mitruma iekļūšanas telpās pat spēcīga vēja gadījumā, tas ierobežo arī kukaiņu iekļūšanu iekštelpās.

Sākums

Facebook Comments

Velux rudens akcija 2019 saņem atpakaļ līdz 200eur

velux rudens akcija 2019

Google atsauksmes

 • review rating 5  Lielisks serviss, lieliskas cenas operatīva piegāde norunātajā laikā - visiem iesaku!

  thumb Gints Mieriņš
 • review rating 5  Ļoti patīkama apkalpošana un labs serviss! Izveidojusies veiksmīga sadarbība, logus pasūtīšu šeit arī turpmāk.

  thumb Sintija Heine
 • review rating 5  Vairākas reizes esmu jau sadarbojies ar šo uzņēmumu un vienmēr viss ir bijis laikā un labas cenas un profesionāla komunikācija !

  thumb Ričards Omanbriedis
 • review rating 5  Ļoti patīkama apkalpošana un labs serviss! Izveidojusies veiksmīga sadarbība, logus pasūtīšu šeit arī turpmāk.

  thumb Sintija Heine
 • review rating 5  Laba apkalpošana, patikami zvanīt, ka var ieteikt un palīdzet. Cilvēki savā vietā!

  thumb Sergei Tihamirov

Jumta logu veikals

K INDUSTRY SIA

Seko mums Facebook

Seko mums Twitter