Facebook Instagram Twitter Linkedin Pinterest Youtube Draugiem

Jumta logi gaišākai ikdienai

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, zvani un pasūti!

Jumta logu montāža


Jumta logu montāža visiem logu ražotājiem – Velux, Fakro, Roto, Okpol un Optilight

Jumta logu montāža – pirms izvēlēsies savai mājai jumta logus un izlemsi par to izkārtojumu, ņem vērā telpas funkcijas un iedzīvotāju vajadzības.
• Kas tā ir par telpu? Guļamistaba, vannas istaba, kāpņu telpa, dzīvojamā istaba utt.
• Atceries – jo vairāk dienas gaismas telpā ieplūdīs, jo lielāka tā izskatīsies.
• Apsver iespēju palielināt logu izmēru vai arī tos kombinēt.
• Ņem vērā telpas formu un lielumu, izvēloties logu skaitu un to novietojumu. Dziļā telpā logus labāk novietot augstāk jumtā. Platākā telpā jāizvieto logu rindu ar vienādiem intervāliem starp tiem.

jumta logu montaza

Dabiskā gaisma ir ļoti svarīga ikvienā mājā

Jo vairāk tās ir, jo labāk. Mājā esošo logu nekad nevar būt par daudz. Jumta logus var iebūvēt pa vienam vai logu blokos. Rezultāts ir lielisks. Izvēloties logu daudzumu un to izmērus, iesakām sekot vienkāršam aprēķinam: istabās, kur iedzīvotāji uzturās dienas lielāko daļu, stiklojuma laukuma attiecībai pret grīdas laukumu vajadzētu būt 15%, savukārt telpās, kuras dienas laikā izmanto mazāk, piemēram, guļamistabas, stiklojuma laukums var būt 10% no grīdas laukuma. Svarīgi atcerēties, ka pareizai jumta logu iebūvēšanai attālumam starp spārēm jābūt 6 cm lielākam (3 cm katrā pusē) par loga platumu. Ja konstrukcijā ir nepieciešamas horizontālas izmijas, attālumu starp izmijām ir nosakāms, ņemot vērā ailes apdares izvērsumu.

Visi jumtu logi ir jāiebūvē kopā ar montāžas pieslēgumu. Tas ir izgatavots tā, lai atbilstu visiem jumta segumiem un nodrošinātu ūdensnecaurlaidīgu izolāciju starp VELUX jumta logu un jumta seguma materiālu.

Populārākie pieslēguma veidi der lielākajai daļai jumta segumu. Pieslēguma veids ir jāizvēlas atkarībā no jumta seguma profila augstuma.

Kombinētie pieslēgumi paredzēti, ja jumta logi tiek iebūvēti blokos dažādās kombinācijās. Blakus novietotiem logiem jābūt vienādā garumā, savukārt logiem, kas novietoti viens virs otra – vienādā platumā.

Lai izvairītos no sniega un ledus kušanas riskiem, VELUX piedāvā klientiem
aprīkot jumta logus ar speciālu aizsardzības komplektu. Šis komplekts samazina ledus un sniega aizsprostojumu veidošanos uz loga apakšējās daļas un samazina iespēju, ka ūdens varētu sūkties telpās.

Sākums

Ir kādi jautājumi vai komentāri?

4 comments on “Jumta logu montāža

Malte

Hey,

Does a velux sash fit in an okpol frame?

Reply

Hey, only velux in velux, okpol in okpol

Reply
Armands Teters

Cik maksa nomainit veco velux logu uz jaunu

Reply

Sveiks, jauna loga montāža maksā apmēram 100eur, mainīt veco uz jaunu būs lētāk , bet vispirms ir jāredz kā piekļūt no iekšpuses, kas tur priekšā – rigipsis, vate un kāds ir jumta segums?

Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Produkti

Zvaniet, par cenām vienosimies!

29123868, 27751003

siakindustry@gmail.com

velux jumta logi zvaniet

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Jumta logi

Follow as on Twitter