VELUX

Jumta logu montāža

Jumta logu montāža visiem logu ražotājiem – Velux, Fakro, Roto, Okpol un Optilight

Jumta logu montāža – pirms izvēlēsies savai mājai jumta logus un izlemsi par to izkārtojumu, ņem vērā telpas funkcijas un iedzīvotāju vajadzības.
• Kas tā ir par telpu? Guļamistaba, vannas istaba, kāpņu telpa, dzīvojamā istaba utt.
• Atceries – jo vairāk dienas gaismas telpā ieplūdīs, jo lielāka tā izskatīsies.
• Apsver iespēju palielināt logu izmēru vai arī tos kombinēt.
• Ņem vērā telpas formu un lielumu, izvēloties logu skaitu un to novietojumu. Dziļā telpā logus labāk novietot augstāk jumtā. Platākā telpā jāizvieto logu rindu ar vienādiem intervāliem starp tiem.

Dabiskā gaisma ir ļoti svarīga ikvienā mājā

Jo vairāk tās ir, jo labāk. Mājā esošo logu nekad nevar būt par daudz. Jumta logus var iebūvēt pa vienam vai logu blokos. Rezultāts ir lielisks. Izvēloties logu daudzumu un to izmērus, iesakām sekot vienkāršam aprēķinam: istabās, kur iedzīvotāji uzturās dienas lielāko daļu, stiklojuma laukuma attiecībai pret grīdas laukumu vajadzētu būt 15%, savukārt telpās, kuras dienas laikā izmanto mazāk, piemēram, guļamistabas, stiklojuma laukums var būt 10% no grīdas laukuma. Svarīgi atcerēties, ka pareizai jumta logu iebūvēšanai attālumam starp spārēm jābūt 6 cm lielākam (3 cm katrā pusē) par loga platumu. Ja konstrukcijā ir nepieciešamas horizontālas izmijas, attālumu starp izmijām ir nosakāms, ņemot vērā ailes apdares izvērsumu.

Visi jumtu logi ir jāiebūvē kopā ar montāžas pieslēgumu. Tas ir izgatavots tā, lai atbilstu visiem jumta segumiem un nodrošinātu ūdensnecaurlaidīgu izolāciju starp VELUX jumta logu un jumta seguma materiālu.

Populārākie pieslēguma veidi der lielākajai daļai jumta segumu. Pieslēguma veids ir jāizvēlas atkarībā no jumta seguma profila augstuma.

Kombinētie pieslēgumi paredzēti, ja jumta logi tiek iebūvēti blokos dažādās kombinācijās. Blakus novietotiem logiem jābūt vienādā garumā, savukārt logiem, kas novietoti viens virs otra – vienādā platumā.

Lai izvairītos no sniega un ledus kušanas riskiem, VELUX piedāvā klientiem
aprīkot jumta logus ar speciālu aizsardzības komplektu. Šis komplekts samazina ledus un sniega aizsprostojumu veidošanos uz loga apakšējās daļas un samazina iespēju, ka ūdens varētu sūkties telpās.

Jumta logu montāža – mūsu darbi:

Fakro PTP-V izgatvoti no daudzkameru PVC profila baltā krāsā, kurš no iekšpuses pastiprināts ar cinkota tērauda profiliem, perfekti iederas baltā dizainā. Jumta logu montāža: bitumena šindelis, divu logu bloks viens otram blakus, iekšējo apdari un Fakro ARF žalūziju uzstādīšanu klients veica pats saviem spekiem.

Velux Cabrio balkons GDL 3066 dažās sekundēs pārvērš jumta logu balkonā un Velux GLL 1061 jumta logi ar labāku energoefektivitāti un paaugstinātu komfortu tika iebūvēti sarežģītā objektā ar veco skārda jumtu (valcprofils).

Fakro FTP-V U4 energoefektīvi divkameru jumta logi ar eņģēm vērtnes vidū, augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā un loga daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. Paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Šajā objektā tika iebūvēti RUUKKI jumta segumā ADAMANTE ar profila augstumu 55mm.

PVC jumta logu Okpol montāža metāla trapecveida jumta segumā. Loga rāmis ir mitrumizturīgs un UV noturīgs, materiāls, no kura izgatavots profils, padara to ārkārtīgi praktisku – tiem nav nepieciešama apkope. Pateicoties papildu pildījumam ar poliuretāna putām, tas nodrošina komfortu un siltumu bēniņos.

Sākums

8 thoughts on “Jumta logu montāža

 1. Malte saka:

  Hey,

  Does a velux sash fit in an okpol frame?

  1. k industry saka:

   Hey, only velux in velux, okpol in okpol

 2. Armands Teters saka:

  Cik maksa nomainit veco velux logu uz jaunu

  1. k industry saka:

   Sveiks, jauna loga montāža maksā apmēram 100eur, mainīt veco uz jaunu būs lētāk , bet vispirms ir jāredz kā piekļūt no iekšpuses, kas tur priekšā – rigipsis, vate un kāds ir jumta segums?

 3. Māris saka:

  Sveiki,vai ir iespējams ielikt veluks logu,ja uz jumta vēl ir vecais šīferis?

  1. Indars saka:

   Sveiki, diezgan riskants pasākums, jo šīfers ir ļoti trausls, bet ja vēl dažas loksnes kaut kur glabājas, tad var mēģināt.

 4. Ivars saka:

  Labdien!Cik maksa jumta loga montaža,jumta segums eternit,materials jau ir sagadats?

  1. K INDUSTRY saka:

   Labdien, lai sagatavotu tāmi montāžai ir nepieciešams noskaidrot:
   Kur atrodas objekts?
   Cik liels ir logs?
   Vai var iebūvēt starp spārēm, vai jātaisa izmijas?
   Vai jumta segums ir uzklāts?
   Ir vai nav iekšējā apdare?

   Nosūtījām jums ziņu personīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *