Premium

Jumta logi VELUX Premium – Tālvadība

VELUX Premium jumta logi INTEGRA ar elektrisko tālvadību GGL 306821. Ja vēlaties baudīt maksimālas ērtības, ar tālvadību darbināmie VELUX INTEGRA jumta logi ir īstā izvēle. Šie logi tiek darbināti ar pulti, kas ietilpst pirkuma komplektā. Ar tālvadību vadāmie velux jumta logi ir aprīkojami ar elektriskajām žalūzijām, saulessargu un slēģiem. Komplektā ietilpst arī lietus sensors, kas automātiski aizver logu tad, kad sāk līt. Ar tālvadību veramais logs ir pieejams gan ar elektrsiko, gan solāro tālvadību. Priekšrocības: rokturs vērtnes augšā, iebūvēta ventilācija, putekļu un insektu filtrs, ThermoTechnology™ siltinājuma sistēma, papildu blīvgumija, lietus sensors, tālvadības pults, automātiskas programmas. Pieejamas arī citas stikla paketes, kā arī ar hermētiskumam, laminēts stikls drošībai, pārklājums, kas novērš rasošanu, pieejams ar poliuretāna pārklājumu. Logam ir ļoti laba energoefektivitāte – Uw 1.1. Logam ir 10 gadu garantija. Velux premium poliuretāna logam ir 15 gadu garantija.

jumta logi velux

Velux premium jumta logi sniedz augstāko
komforta un luksusa līmeņa vadības iespējas. Šiem jumtu logiem ir ekskluzīvs dizains un daudzi unikāli risinājumi. Tie sniedz vairāk gaismas un daudz vairāk svaiga gaisa. Premium jumta logi nodrošina teicamu energoefektivitāti, kas ļaus arī ietaupīt uz apkuri. Sniedz drošību un pārbaudītu kvalitāti, kas ir izstrādāta 75 gadu velux pastāvēšanas vēsturē.

Velux Premium Active – visiem komfortiem komforts

Kontrolē savus VELUX INTEGRA ® premium jumta logus, žalūzijas, slēģus, saulessargus no jebkuras vietas, kur ir pieejama zona mobilajam telefonam, izmantojot intuitīvo VELUX ACTIVE aplikāciju viedierīcēm. Kas balstoties uz gudro sensoru datiem nodrošinās tavā mājā perfektu klimatu.

Sākums