VELUX

Jumta logi VELUX Standard – Balts poliuretāns

VELUX GLU 0051 Standard jumta logs ar rokturi vērtnes augšā un poliuretāna pārklājumu. Koka logs ar baltu poliuretāna pārklājumu. Jumta logs ir pieejams ar oriģinālu rokturi vērtnes augšpusē. Logu iespējams aprīkot ar rokturi apakšā, to atsevišķi iegādājoties un uzstādot. Elegantais rokturis vērtnes augšpusē izstrādāts, padarot atvēršanu un aizvēršanu vēl ērtāku. Šis logs ir mitrumizturīgs, tāpēc īpaši piemērots vannas istabām un virtuvēm. Logs ir aprīkots ar papildu blīvgumiju, uzlabotam hermētiskumam, kā arī ar unikālo ThermoTechnology – uzlabotai energoefektivitātei. Loga energoefektivitāte Uw ir 1,3. Logam ir 15 gadu garantija.

jumta logi velux

Jumta logu velux glu pareizai, ātrai un drošai iebūvēšanai nepieciešami iebūvēšanas komplekti. Pamata pieslēguma komplektā ietilpst: jumta segumam atbilstošs pieslēgums ar hidro un siltumizolācijas rāmi optimālai energoefektivitātei, kā arī tvaika barjera.

velux eds edw

Cenas velux jumta logu GLU 0051 pieslēgumiem:

jumta logi velux

EDW pieslēgumi tiek izmantoti dakstiņu, metāla dakstiņu, valcprofila klasika jumtiem.

EDS pieslēgumi tiek izmantoti bituma šindeļu un citiem plakaniem jumtiem.

  • Uzlabota energoefektivitāte ar Thermo Tehnology – Šīs tehnoloģijas pamatā ir īpaša koksnes apstrāde, kas nodrošina uzlabotu energoefektivitāti. Logs ar poliuretāna pārklājumu, ir ideāli piemērots mitrām telpām, virtuvēm, vannas istabām un telpām kur iederas balts dizains.
  • Vienkārša kopšana, uzturēšana un perfekta noturība mitrumā – VELUX GLU logiem ar poliuretāna pārklājumu ir nepieciešama minimāla apkope, tos nevajadzēs pārkrāsot pēc laika. Unikālā pārklājuma konstrukcija atvieglo arī ikdienas kopšanu, jo poliuretāns ir uzklāts vienlaidus, tam nav savienojuma vietu.
  • Pozīcija kopšanai un stiprinājumi žalūzijām – Jumta logi ir aprīkoti ar īpašu enģi, kas ļauj pagriezt logu par 180°, tā atvieglojot logatīrīšanas procesu. Visi jumta logi ir aprīkoti ar stiprinājumiem oriģinālo žalūziju uzstādīšanai ar Pick&Click sistēmu.

Sākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *