Uncategorized @lv

Neverami jumta logi

Padari savu māju gaišu un komfortablu –iebūvē virsgaismas logus!

Neverami jumta logi, proti, virsgaismas logi pārvērš telpas, tās padarot plašākas, gaišākas un mājīgākas. Dienas gaisma ir nozīmīga labai pašsajūtai kā arī veselībai, turklāt dabīgās ventilēšanas iespēja, ļauj mājas padarīt ideālas dzīvošanai. Tie ir galvenie iemesli, lai arī mājās ar plakaniem jumtiem tiktu iebūvēti virsgaismas logi.

Neverami jumta logi plakaniem jumtiem CVP/CFP!

Iebūvēšanai jumtos ar slīpumu no 0 līdz 15 grādiem.

VELUX virsgaismas logi paredzēti iebūvēšanai jumtos ar slīpumu no 0 līdz 15 grādiem. Šie logi ir vērsti tieši pret debesīm un sauli, tādējādi tie telpās nodrošina lielu daudzumu dabiskās dienas gaismas. Izvēloties veramos virsgaismas logus, telpas varēsiet arī vēdināt. VELUX neveramiem virsgaismas logiem piemīt teicamas siltumizolācijas īpašības – siltumnoturības koeficients Uw ir sākot no 0,72* W/(m2K). Tādējādi virsgaismas logi ir ideāli piemēroti privātmājām, skolām, bērnudārziem un birojiem.

Neverami jumta logi velux sastāv no diviem pamatelementiem. Šie elementi ir:

 • 15 cm augsts loga konstrukcijas rāmis, kas izgatavots no viegli kopjamas, izturīgas un siltumu noturīgas plastmasas un energoefektīvas dubultstikla paketes ar rūdītu virsējo un laminētu apakšējo stiklu. PVC profili nodrošina efektīvu siltumizolāciju un konstrukcijas izturību. Polistirola izolācija nodrošina efektīvu siltumizolāciju. Savukārt rūdīta un laminēta stikla pakete uzlabo skaņas izolāciju un garantē drošību.
 • Virsma. Piedāvājumā ir pieejami 3 virsmas varianti: klasiskais kupols (caurspīdīgs vai pienbalts), plakans stikls vai izliekta stikla virsma.

Ir pieejami pieci virsgaismas loga varianti:

 • Virsgaismas velux CFP
 • Ar tālvadību vai ar roku verams virsgaismas logs CVP
 • Dūmu lūka un ventilācijas lūka CSP
 • Jumta lūka izejai uz jumta CXP

Ļauj gaismai ienākt telpās!

VELUX virsgaismas logi ir fantastisks risinājums, kas ļauj ienākt dienas gaismai un svaigam gaisam visās telpas daļās, ieskaitot centru. Logi jumtā ļauj ieplūst divas reizes vairāk dienas gaismai kā vertikālie logi, tāpēc tie ir īpaši efektīvi, lai padarītu telpas gaišas, mājīgas un komfortablas. Pietiekams dienas gaismas un svaiga gaisa daudzums rada veselīgu iekštelpu klimatu

Kādēļ izvēlēties logu jumtā?

 • Ļauj ieplūst visās telpas daļās dienas gaismai un svaigam gaisam;
 • Samazina mākslīgā apgaismojuma nepieciešamību;
 • Samazina paaugstinātā mitruma daudzumu un nodrošina dabīgās ventilācijas iespēju;
 • Ļauj telpās samazināt putekļu un alergēnu apjomu.

Dažas no priekšrocībām,ko izjutīsi telpās

 • Iespēju pamosties izvēdinātā guļamistabā;
 • Gatavojot virtuvē būs mazāk tvaika un mitruma, kā arī smaržu;
 • Vannas istabā būs vienkārši samazināt kondensāta un mitruma līmeni;
 • Bērnistaba būs gaiša un labi vēdināta.

Kā aprēķināt pietiekamu gaismas daudzumu?

 • Lai saņemtu pietiekamu gaismas daudzumu, nepieciešams pietiekams logu stiklojuma laukums.
 • Logu stiklojuma laukumam pret grīdas laukumu jābūtvismaz 12%

Neverami jumta logi FAKRO

Ēku dabiskā apgaismojuma nozīme ir neapšaubāma, taču nereti gadās, ka ēkās ar plakanu jumtu ne vienmēr var ierīkot standarta vertikālos logus. Lai iemītnieki justos ērti, katrā telpā jānodrošina dabiskās dienas gaismas avots. Šādās situācijās ideāls risinājums ir speciāli plakanajiem jumtiem izstrādāti virsgaismas logi un konstruktīvie risinājumi jumta logu uzstādīšanai plakanos jumtos. FAKRO piedāvātie risinājumi nodrošina telpu dabisko apgaismojumu un ventilāciju, kā arī apvieno augstu funkcionalitāti ar lieliskiem siltumizolācijas parametriem. Ar virsgaismas logiem katra telpa zem plakanā jumta ir silta un piepildīta ar dabisko dienas gaismu.

Virsgaismas logi fakro

Virsgaismas logi ir izgatavoti no daudzkameru PVC profiliem. Tā iekšējā virsma ir balta (RAL 9010). Materiālam, no kura izgatavo profilus, ir augsta izturība pret skābēm un ļoti zema mitruma absorbcija, tādēļ logu var uzstādīt visdažādākajās telpās. Profilu iekšpusē atrodas izolācijas materiāls, kurš papildus uzlabo produkta energoefektivitātes parametrus. Īpaši profilētais materiāls zem loga lāseņa atvieglo virsgaismas loga savienošanu ar jumta segumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *