Jumta logi gaišākai ikdienai

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, zvani un pasūti!

K INDUSTRY

Jumta lūkas Fakro

Jumta lukas fakro fw

Jumta lūkas Fakro ir veids kā ātri un ērti nokļūt uz jumta, lai varētu veikt dažādus jumta ierīkošanas, remonta un jebkurus citus ēkas ekspluatācijas laikā nepieciešamos darbus. Jumta lūkas arī apgaismos bēniņu telpas un nodrošinās to vēdināšanu. Izvēloties jumta lūku, jāņem vērā, no kādas telpas – apkurināmas vai neapkurināmas – jānokļūst uz
jumta seguma.

jumta logi lukas cenas
pieslegumi jumta logiem lukam

Jumta lūkas Fakro – logi

Jumta logs-lūka apvieno sevī gan jumta loga, gan jumta lūkas īpašības, pa to iespējams nokļūt uz jumta seguma. Ar energoefektīvu stikla paketi aprīkotais logs ir piemērots dažādām apkurināmām un apdzīvojamām telpām. Siltuma caurlaidības koeficients Uw = 1,3W/m2K.

 • FW lūkas piemērotas apdzīvotām un apkurināmām mansarda telpām
 • Vienkameras, energoefektīva stikla pakete 4H-16-4T, U(g) = 1.1 W/m²K,
 • Veramas gan uz kreiso (FWL), gan uz labo (FWR) pusi
 • Jumta logi-lūkas paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 55°.

Jumta lūkas Fakro neapkurināmām telpām

jumta lukas fakro ws wg wli

WS lūku vāki ir izgatavoti no polikarbonāta, kas ir izturīgs pret atmosfēras ietekmi. Vāks ir paceļams uz augšu līdz 180 grādu leņķim, lai ērti nokļūtu uz jumta. Lūku var arī izmantot bēniņu telpu vēdināšanai un izgaismošanai. Lūkas komplektā ietilpst hidroizolējošs pieslēgums, tās ir paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15 līdz 60 grādiem.

WG lūkām vāks ir paceļams uz augšu un pa to ir viegli izkļūt uz jumta. Pieejamas divu veidu WG jumta lūkas. WGT lūkā ir uzstādīts rūdīts 4mm biezs stikls (4H) savukārt WGI lūka ir ar rūdītu stikla paketi (H-10-4H) un gāzes amartizatoru. Komplektā ietilpst hidroizolējošs pieslēgums. Jumta slīpums 15 – 60 grādi.

WLI lūka ir atverama uz sāniem, līdz 90 grādu leņķim, eņģu novietojums ir maināms un līdz ar to lūku var atvērt gan uz labo, gan uz kreiso pusi. Lūkai ir rūdīta stikla pakete (4H-8-4H). Tās augšdaļā ir uzstādīts mehānisms, kas stabili notur atvērtu vērtni un nepieļauj tās nejaušu aizciršanos. Komplektā hidroizolejošs pieslēgums, lūku uzstādīšana ir no 15 līdz 70 grādiem.

jumta lukas standard cenas

Facebook Comments

Velux rudens akcija 2019 saņem atpakaļ līdz 200eur

velux rudens akcija 2019

Google atsauksmes

 • review rating 5  Laba apkalpošana, patikami zvanīt, ka var ieteikt un palīdzet. Cilvēki savā vietā!

  thumb Sergei Tihamirov
 • review rating 5  Lielisks serviss, lieliskas cenas operatīva piegāde norunātajā laikā - visiem iesaku!

  thumb Gints Mieriņš
 • review rating 5  Ļoti patīkama apkalpošana un labs serviss! Izveidojusies veiksmīga sadarbība, logus pasūtīšu šeit arī turpmāk.

  thumb Sintija Heine
 • review rating 5  Laba apkalpošana, patikami zvanīt, ka var ieteikt un palīdzet. Cilvēki savā vietā!

  thumb Sergei Tihamirov
 • review rating 5  Ļoti patīkama apkalpošana un labs serviss! Izveidojusies veiksmīga sadarbība, logus pasūtīšu šeit arī turpmāk.

  thumb Sintija Heine

Jumta logu veikals

K INDUSTRY SIA

Seko mums Facebook

Seko mums Twitter