Standard, VELUX

Jumta logi Velux Standard – rokturis apakšā

VELUX Standard jumta logs ar rokturi vērtnes apakšā. Koka logs ar caurspīdīgu lakas pārklājumu. Verams ar elegantu rokturi vērtnes apakšā. Šo logu iesakām izvēlēties tad, ja logu nepieciešams vai vēlams uzstādīt augstu, piemēram, telpā ir augstas bēniņu sienas. Standarta risinājumā tas ir aprīkots ar divlīmeņu ventilācijas sistēmu, kas nodrošina efektīvu ventilāciju arī tad, kad logs ir aizvērts. Aprīkots ar putekļu un insektu filtru. Logam tagad ir uzlabota stikla pakete, loga energoefektivitāte Uw ir 1,3. Logam ir 10 gadu garantija.

Jumta logu pareizai, ātrai un drošai iebūvēšanai nepieciešami iebūvēšanas komplekti. Pamata pieslēguma komplektā ietilpst: jumta segumam atbilstošs pieslēgums ar hidro un siltumizolācijas rāmi optimālai energoefektivitātei, kā arī tvaika barjera.

velux eds edw

Cenas velux jumta logu GZL1051b pieslēgumiem:

jumta logi velux pieslegumi

EDW pieslēgumi tiek izmantoti dakstiņu, metāla dakstiņu, valcprofila klasika jumtiem.

EDS pieslēgumi tiek izmantoti bituma šindeļu un citiem plakaniem jumtiem.

Velux standard jumta logu galvenās priekšrocības:

  • Perfekta kvalitāte, kas kalpos visos laika apstākļos – Velux unikālā siltinājuma sistēma Thermo Tehnology nodrošina spēcīgu un energoefektīvu vairogu pret vēju, lietu, sniegu un ledu.
  • Vienmēr svaigs gaiss un ventilācija – Velux jumtu logi sniedz
    iespēju baudīt svaigu gaisu, arī tad, kad logs ir aizvērts pateicoties ventilācijas sistēmai – integrētai vai divpakāpju.
  •  Pozīcija ērtai un vienkāršai loga tīrīšanai – Visi jumta logi ir aprīkoti ar īpašām enģēm, kas ļauj pagriezt logu par 180°, tā atvieglojot loga tīrīšanas procesu.
  • Ērti stiprinājumi žalūziju uzstādīšanai – Visi velux logi ir aprīkoti
    ar stiprinājumiem oriģinālo žalūziju uzstādīšanai ar Pick & Click sistēmu.

Sākums

Populārākie jumtu logu izmēri kategorijā VELUX Standard, rokturis vērtnes apakšā. Pievieno arī pieslēgumu un komplekts gatavs!

Šajā sadaļā nav produktu

1 thoughts on “Jumta logi Velux Standard – rokturis apakšā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *